5 artikal(a)
  1. 1
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Multi-mode SFP Module

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Multi-mode SFP Module

Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Wave Length 850nm, Power Supply3.3V, Safety Emission FCC, CE, Cabel Multi-mode Fiber, Fiber Type 50/125m or 62.5/125m Multi-mode, Max. Cable Length 550m, Data Rate 1.25Gbps, Port Type LC/UPC

Garancija proizvoda 24 mjeseca garancija

Garancija proizvodaBrza dostava


45,00 KM

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Single-mode SFP Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Single-mode SFP Module

Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Wave Length 1310nm, Power Supply 3.3V, Safety Emission FCC, CE, Cabel Single-mode Fiber, Fiber Type 9/125 m Single-mode, Max. Cable Length10km, Data Rate 1.25Gbps, Port TypeLC/UPC0,

Garancija proizvoda 24 mjeseca garancija

Garancija proizvodaBrza dostava


41,00 KM

TP-Link TL-SM321A LC Single Mode SFP Module

TP-Link TL-SM321A LC Single Mode SFP Module

SFP (mini-GBIC) transceiver module, Plug-in module, Data Transfer Rate 1.25 Gbps, Gigabit Ethernet, Max Transfer Distance 10 km, Optical Wave Length 1550 (TX) / 1310 (RX) nm, Left Connector Type LC single-mode, Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)

Garancija proizvoda 12 mjeseci garancija

Garancija proizvodaBrza dostava


55,00 KM

  1. 1